درباره ما

شرکت پترو تجهیز پدیده با اتکا به بیش ازدو دهه تجربه کارشناسان خود به عنوان یکی از شرکت های وارد کننده و تامین کننده خوشنام تجهیزات و اقلام مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ونیروگاهی و همچنین تجهیز پروژه های پایپینگ کارخانجات ومجتمع های صنعتی، آماده همکاری در زمینه مشاوره طراحی و تامین و تجهیز پروژه های یاد شده می باشد و در حال حاضر موجودی کالای به بیش از 15 هزار قلم انواع شیرالات فورج با برند SMITH  وفلنج واتصالات دارا می باشد.
این شرکت با کارگیری کادر فنی و مهندسی در کنار بخش بازرگانی به منظور نظارت و پیگیری بر کیفیت متریال اقلام و انطباق با استانداردهای جهانی، گامی دیگر در جهت رضایتمندی مشتریان برداشته است.
بدین جهت ما خود را موظف می دانیم که با ارائه روشهای متداول روز دنیا و ایجاد ارتباط فنی و مشاوره ای توسط کارشناسان خود در خدمت سازمان مشتریان قرارگرفته وبا ارائه اسناد معتبر مانند (گواهی نامه ساخت ) زمینه تطبیق تجهیزات را برطبق خواسته مشتریان ایجاد نماییم. عواملی همچون بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت تمام شده و کوتاهترین زمان تحویل بر حسب نیاز پروژه از دیگر مواردی هستند که به آن توجه خاص داشته تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را به نحو احسن جلب نماییم.